Hizmetlerimiz

DİJİTAL BASKI
Firmamızda 32×48 – 32×70 ve 32×100 cm ayrıca a4 – a3 gibi renkli ve siyah beyaz baskı ve fotokopi hizmeti sağlanmaktadır. Ayrıca 350 grama kadar çeşitli gramajda kağıtlara baskı alınabilmektedir. Etiket ve tual kağıtlara da dijital baskı yapılabilmektedir.

GENİŞ FORMAT BASKI
Özellikle son günlerde e-ticaretin gelişmesiyle birlikte satmak istediğiniz poster, kanvas tablo vb. özel tasarımlarınızı ozalit plan-proje pafta fotoblok ve dekota gibi çeşitli materyaller üzerine sıvama yaparak üretim yapabilmekteyiz. Gelişmiş makine parkımızla fine art baskı kalitesi sunmaktayız.

REKLAM & DIŞ MEKAN BASKI
Açık hava reklamcılığı ve dış mekan baskı hizmetleri ile size folyo, branda, one way vision (delikli folyo), billboard (blueback) kağıdı, kumlama folyo, roll-up gibi çeşitli baskılarımızla hizmetinizdeyiz.
Folyo kesim bas-kes etiket gibi ürünlerin yanı sıra büyük ve küçük ölçekli tüm baskılarımızda baskı kalitesini önemsemekteyiz.

MATBAA HİZMETLERİ
Kartvizit, el ilanı, etiket, broşür, cepli dosya(sunum dosyası), antetli kağıt, zarf, katalog, kitapçık, takvim, davetiye, karton çanta, kutu, karton bardak, sipariş fişi, adisyon, menü, amerikan servis gibi baskılarımızla hızlı ve uygun fiyatlarla sizlerin çözüm ortağı oluyoruz.

TANITIM PROMOSYON VE HEDİYELİK BASKI
Kupa bardak baskısı, tişört baskı, rozet, kalem, ajanda, takvim, bez çanta, karton bardak, bardak altlığı gibi çeşitli ürün baskılarımızla firmanızın tanıtım, reklam ve marka bilinirliğinizi arttırmanızı sağlayan promosyon ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

GRAFİK TASARIM
Önemli günlerde kurumsal etkinliklerinizde veya kurumsal kimlik, logo, afiş, broşür, menü, davetiye gibi tasarım ihtiyaçlarınızda da sizleri yalnız bırakmıyoruz. Profesyonel ve deneyimli tasarım ekibimizle sizlere grafik hizmeti vermekte olup tek bir noktadan tüm baskı ve tasarım ihtiyaçlarınıza anında cevap vermeyi hedefliyoruz.

Shopping Cart