Blog

DİJİTAL BASKI NEDİR ? 

Dijital baskı, dijital tabanlı bir görüntüden doğrudan çeşitli ortamlarda yazdırabilme yöntemlerini ifade eder.  Dijital baskı, dijital bir görüntünün alınması ve sağlanan bilgilerin fiziksel bir ürüne dönüştürülmesiyle tamamlanır. Resim yüklendikten sonra kağıt, kumaş, plastik veya karton gibi herhangi bir yüzeye kolayca basılabilir.  Dijital ortamda bulunan görsel veya metnin çeşitli materyaller üzerine basılması tekniğine dijital baskı denir. Dijital baskı çeşitli materyaller üzerine baskı yapmanızı sağlayan birçok farklı yöntemden sadece biridir.   

Bir dijital baskı işini halletmek hızlı ve kolaydır. Dijital baskı işlemi, mürekkebin doğrudan yüzeye aktarılmasını içerir ve bu da onu diğer baskı seçeneklerinden çok daha hızlı hale getirir. Dijital baskı yüksek kaliteli bir baskı sağlarken yüksek hacimli siparişleri hızlı bir şekilde karşılamak için tasarlanmıştır. Geniş kapsamlı baskı projeleri için dijital kaliteyi kabul edilebilir hale getiren, yaratıcı fikirleri destekleyebilen ve barındırabilen gelişmiş bir teknolojidir. 

Dijital baskı aynı kalitede istediğiniz kadar kopya almanızı sağlar. Dijital baskı söz konusu olduğunda en fazla özelleştirme seçeneğini ve en yüksek çözünürlüğü sunmayı hedefler. 

Shopping Cart